specializujeme se na komplexní úklidový servis pro firmy

Pravidelný
i jednorázový úklid

úklidové služby

Pravidelný i jednorázový úklid

Provedeme úklidové práce podle vašich potřeb a možností. Jednorázový generální úklid si vyžádá větší znečištění, úklid po stěhování, nebo sezónní úklid. Například tzv. jarní úklid, kdy je běžné umýt okna a hloubkově vyčistit koberce. Zajistíme spolehlivě i pravidelný úklid. Uklízíme kanceláře, administrativní centra, výrobní haly, skladovací prostory, průmyslové provozy, obchodní centra, ale i venkovní prostory.

Úklid kanceláří

Kancelářské prostory a sdílené kanceláře (open space) vyžadují pravidelný úklid z hygienického hlediska, ale i z pohledu kultury prostředí. Na úklid firem a komerčních prostor nasazujeme moderní technologie.

Úklid administrativních center

Zajišťujeme úklid pro instituce, velké administrativní budovykancelářské budovy, i pro obchodní centra. Uklízíme rozsáhlé společné a technické prostory. Úklidové práce může doplňovat dezinfekce prostor. Jsme schopni dodat i recepční a bezpečnostní služby, nebo péči o zeleň. Komplexní Facility Management.

Úklid výrobních hal

Úklid výrobní haly provedeme důkladně. Čistíme stěny i podlahy průmyslových hal. Pravidelně se věnujeme mytí oken a méně dostupným místům na stropě tovární haly. Vedle úklidu průmyslových provozů můžeme provést i čištění technologií, strojů a zařízení. Pro průmyslové provozy zajistíme i praní prádla nebo výdej obědů.

Úklidové služby

Spolehlivé úklidové služby

Úklid skladovacích prostor a průmyslových provozů

Úklid skladových prostor provádíme v pravidelném intervalu. Dodržujeme přísné hygienické směrnice, i směrnice BOZP. Úklid průmyslových hal a provozů zahrnuje například čištění usazenin prachu a olejů, čištění technologií, strojů a zařízení, odstraníme chemikálie z podlahy a těžko dostupných míst. Odborné úklidy průmyslových objektů jsou součástí protipožárního řádu. Můžeme nabídnout i služby stavební údržby.

Úklid obchodních center

Úklid obchodního domu realizujeme v denních i v nočních hodinách. Úklidový servis nabízí úklidové stroje na podlahy, parní čističe, úklidové vozíky. Pravidelně dezinfikujeme všechny místa, kterých se zákazníci dotýkají. Čistíme prosklené plochy a okna zajišťujeme mytí plášťů budov a fasád. Průběžně se staráme o sociální zařízení, kde doplňujeme hygienický materiál. Součástí servisu pro obchodní centra je i údržba interiérové a exteriérové zeleně. Umíme pomocí vysokotlakého mytí odstranit nečistoty, prach i graffiti z omítky. Zajišťujeme prevenci vzniku plísní, odborné odstranění škůdců.

Osobní přístup a kontakt jsou pro nás základ

Pojďme si napsat nebo zavolat