FACILITY SLUŽBY OD A DO Z

O naší společnosti

Zakládáme si na osobním přístupu a snažíme se vám být hlavním partnerem v oblasti facility managementu již více než 15 let. Pracujeme flexibilně, efektivně i lidsky a snažíme
se vždy nalézt řešení vhodné pro obě strany.

Zajišťujeme servis pro komerční objekty, průmyslové podniky a kancelářská centra. Široké portfolio služeb zabezpečujeme komplexně s využitím svých vlastních zdrojů jak personálních, tak technických. Organizační struktura firmy je postavena na efektivním vedení jednotlivých poboček, které jsou na sobě provozně nezávislé.

ico_quotation

Naším cílem je být českou jedničkou v poskytování služeb facility managementu. Své místo na trhu budujeme více než 15 let a cesta vzhůru nás velmi těší. Díky skvělému týmu a nadstandardním vztahům
se svými klienty neztrácíme motivaci být stále lepší.

Jednatel

Martin Smolař

01
Poptávka od klienta

Poptávka od klienta

02
Analýza a audit

Poptávaných služeb

 

03
Cenová nabídka

Včetně specifikací

04
Uzavření smlouvy

Po schválení klientem

05
Mobilizační fáze

Začátek výkonu služeb

naše postupy

Jak postupujeme při práci

Po obdržení poptávky si se zákazníkem sjednáme schůzku.
Na vhodném řešení nám záleží, proto se náš obchodní zástupce jede osobně na objekt podívat.

Provedeme analýzu a audit poptávaných služeb. Poté zasíláme cenovou nabídku včetně specifikací jednotlivých služeb.

Po schválení ze strany zákazníka se připraví a podepíše smlouva.

Následně startuje výkon našich služeb.

Důvody proč POmáháme

Pomáháme

Ke společenské odpovědnosti (CSR = Corporate Social Responibility) přistupujeme jako
k přirozené součásti každodenního života firmy a jejich zaměstnanců. V rámci konceptu CSR se chováme odpovědně nejen v oblasti obchodních rozhodnutí a strategie, ale také
v oblasti životního prostředí a sociálního dopadu fungování firmy.

V naší historii jsme podpořili projekty občanského sdružení Cesta za snem, dále pak naše finanční dary zamířily do charitativní sbírky Pomozte dětem. Mezi další obdarované patří Lékaři bez hranic, a protože sídlo naší firmy leží na úpatí Jizerských hor, míří naše finanční podpora i Jizerské, o.p.s. na její činnost.

Jsme rodina AZ Facility

Sloučení společnosti

Historie naší společnosti je za více než 15 let poměrně košatá. Můžete si nás pamatovat pod značkou AZclean nebo AZservices.

Od roku 2019 fungujeme pod jedním brandem – AZfacility.
Služby a jejich šíře zůstávají, značka je již jen jedna.

Spolupracujeme

s významnými hráči
na trhu.

Historie společnosti

Stavba nové centrály dokončena a my můžeme konečně pracovat ve svém.

Od založení společností se nám daří kontinuálně růst. Připravujeme stavbu nové centrály.

Na trhu vystupujeme jednotně pod brandem AZfacility. Zaměstnáváme přes 950 zaměstnanců ve skupině.

Rozvoj divize Facility Managementu a zejména technické údržby, rozšiřujeme služby v tomto segmentu. Již se nespecializujeme jen na výkon jednotlivých služeb v rámci Facility Managementu, ale zajišťujeme také správu objektů komplexně jako celek. Vzhledem k velikosti skupiny zakládáme holding AZ Group Holding s.r.o. a začleňujeme jednotlivé společnosti do této skupiny.

Vzhledem k rozšíření klientské sítě v Ústeckém kraji o založení pobočky Ústí nad Labem, máme pokrytí téměř po celé ČR, ve službách zaměstnáváme již přes 850 zaměstnanců.

Zakládáme společnost AZfacility s.r.o. – komplexní správa objektů a začlenění do skupiny společností, vzniká vlastní dohledové centrum PCO (pult centrální ochrany).

Rebranding log AZclean, AZservices, AZfacility, firemních materiálů, polepů fleetu atd. Stěhujeme centrálu do nových a větších kanceláří a připravujeme se na založení společnosti AZfacility s.r.o.

Zakládáme společnost AZservices CZ s.r.o., přesouváme veškeré security služby do této společnosti a rozšiřujeme na komplexní bezpečnostní služby, zakládáme pobočku Brno a rozšiřujeme působnost i na Moravu.

Upevňujeme svou pozici ve středních Čechách, zakládáme pobočku Hradec Králové a nově působíme ve Východočeském kraji. Rozšiřujeme služby o ostrahu objektů (ještě pod názvem AZclean).

V lednu tohoto roku zakládáme pobočku Praha a rozšiřujeme působnost na Středočeský kraj a Prahu.

Nárůst zakázek nám umožňuje transformaci na společnost AZclean s.r.o. a rozšíření úklidových služeb na komplexní portfolio.

Začínáme fungovat jako fyzická osoba se sídlem v Liberci a působností v Severních Čechách, máme prvního zaměstnance.

Osobní přístup a kontakt jsou pro nás základ

Pojďme si napsat nebo zavolat