Facility management od a do z

Technická správa
budov 24/7

Technická správa a údržba nemovitostí a komplexní Facility Management jsou významnou součástí našich služeb. Cílíme na kvalitní péči o vaše firemní zázemí. Chceme vás zbavit starostí s provozními záležitostmi a uvolnit vám ruce pro vaše hlavní aktivity.

Údržba nemovitosti v interiéru i v exteriéru

Údržba budov zahrnuje celou řadu úkonů. Počínaje správou, provozem a údržbou technologického zázemí objektu, revize, přes stavební údržbu, až po služby v exteriéru. Konkrétně to může být péče o zeleň, firemní odpadové hospodářství, nebo zimní údržba a odklízení sněhu

Technická správa nemovitostí

Technická správa budov a stavební údržba jsou z naší strany realizovány odborně. Garantujeme pravidelnost péče a prediktivní údržbu. Spolehlivý správce budovy znamená v našem podání zodpovědnou péči o svěřený objekt, s minimálními výpadky při řešení provozních poruch. 

Správa objektů a zimní údržba

Jako správce nemovitosti dokážeme zajistit bezproblémový Facility Management firmy i v zimním období. Provádíme zimní údržbu objektů počínaje pluhováním přes ruční úklid sněhu, s následným posypem. Nakonec zajistíme i odvoz sněhu z areálu.           

Jsme profesionální facility firma, a vysoké nároky na kvalitu odvedených služeb promítáme do celé naší činnosti. Tento závazek jsme vědomě přenesli i do názvu naší firmy. Přesvědčte se.

Držíme krok s dobou

Technologie

Obrovský nárůst technologického pokroku a  automatizace procesů posouvá i odvětví facility managementu. Držíme krok s dobou a snažíme se ve všech segmentech svých služeb používat ty nejmodernější technologie, které jsou
k dispozici.

Osobní přístup a kontakt jsou pro nás základ

Pojďme si napsat nebo zavolat