Naše referenční projekty

Reference

Přední výrobce komponentů pro automobilový průmysl.

Popis naší činnosti

Úroveň odváděných služeb pro společnost Adient vyžaduje naprostou dokonalost. Firma Adient prochází často audity, kde je kladen velký důraz na čistotu prostředí. Získání certifikace je pro ně nezbytnost. Již od roku 2012 pomáháme klientovi udržovat perfektní pracovní prostředí v jejich halách v  Bezděčíně, Mladé Boleslavi, Solnici a Roudnici nad Labem. Jsme si vědomi, že i na naší práci závisí jejich vlastní úspěch. Krom pravidelného denního úklidu provádíme i úklidy startovací a auditové. Od roku 2019 pomáháme klientovi také s odpadovým hospodářstvím.

Nadnárodní společnost, bez které si svět IT nelze představit.

Popis naší činnosti

Péče o klienta jako Microsoft je nám velkou ctí. Dynamickému provozu, kterému musíme jít denně naproti, je pro nás ohromnou výzvou. Zabezpečujeme obsáhlé denní i noční, pravidelné úklidy. Denní provoz zabezpečují na každém patře servisní pracovnice - daily porters, které se starají o kuchyňky, prostory pro společná jednání a relaxační zónu. Děláme vše pro to, aby se zaměstnanci i návštěvníci Microsoftu cítili na svém pracovišti maximálně příjemně a každý den byl pro ně úspěšný.

Celorepublikový love brand a jeden z nejstarších pivovarů v  Čechách.

Popis naší činnosti

Svijanský pivovar je pro nás srdeční záležitost, však jsme prakticky sousedé. Ale nejen proto pro něj odvádíme tu nejkvalitnější práci. Nonstop zajišťujeme fungování recepce a nezbytnost pro takto atraktivní artikl je také bezpečnost a dohled. Fyzická ostraha posílila díky připojení objektu na náš pult centrální ochrany - PCO. Taktéž dodáváme pořadatelské služby při eventech Svijanského pivovaru nebo při Slavnostech svijanského piva, dále pro klienta zajišťujeme ostrahu prostor zámku Svijany.

Moderní logistické a výrobní centrum o rozloze 20.000 m2, které se nachází nedaleko Liberce.

Popis naší činnosti

Komplexnost a zodpovědnost – tak bychom popsali svou práci pro RENWON. Staráme se o facility management objektu, správu a zajištění provozu budovy, zajištění revizního řádu a pravidelných kontrol, venkovní údržba letní i zimní, zahradnické práce, úklidy. V  rámci zabezpečení facility služeb se snažíme o nejvyšší efektivitu, zastupujeme klienta při jednání s třetími osobami, eliminujeme vznik škod na majetku, předcházíme havarijním stavům, zajišťujeme chod objektu i z hlediska BOZP a PO,  máme za cíl integrované řízení všech služeb, které podporují hlavní činnost klienta.

Osobní přístup a kontakt jsou pro nás základ

Pojďme si napsat nebo zavolat