Nabídka volných míst

Buďte naší součástí!

Jsme česká stabilní společnost s dlouholetou historií. Pracujeme s pozitivním nasazením a naším cílem je nejen poskytování kvalitních služeb v oblasti úklidu, bezpečnostní služeb a facility managementu. Také rozvoj vlastních členů a péče o firemní kulturu jsou pro nás důležité. Vážíme si svých klientů, ale i svých zaměstnanců. 

Pojďte k nám pracovat

Benefity
..

Zaměstnanecké
slevy

..

Smlouva na dobu neurčitou

..

Flexibilní pracovní doba 

Proč pracovat u nás?

Nabízíme samostatnou a různorodou náplň práce, kde naplno využijete svůj obchodní potenciál. Nabízíme zázemí etablované společnosti v oboru, která dokáže ocenit nadstandardní pracovní výkon, profesní růst a rozvoj v dynamicky rostoucím segmentu služeb B2B a také velmi dobré platové podmínky. V neposlední řadě veškeré potřebné vybavení, zázemí centrály společnosti v Liberci, kanceláře v Hradci Králové, nebo Ústí nad Labem, notebook, mobil, po zaučení například služební automobil.

Více informací

Najděte pozici, která vám bude vyhovovat

Aktuálně volné pozice

Nenašli jste co jste hledali?

Zanechte nám kontakt, ozveme se

..
Pravidelná školení

Zvýšení hodnoty zaměstnance

Kvalifikovaní a zkušení zaměstnanci jsou nezbytnou součástí úspěšné organizace. I my dbáme na osobní rozvoj našich zaměstnanců. Skrze interní školení a odborná vzdělávání zvyšujeme hodnotu svých zaměstnanců, kteří pak mohou kontinuálně v naší firmě růst.

Představení firemní kultury

Klíčoví zaměstnanci

AZfacility je pro mne především stabilní zaměstnavatel. Baví mne dynamika práce a fakt,  že stále rosteme. Máme skvělý kolektiv a příjemnou pracovní atmosféru. Lidský přístup udržujeme ke všem zaměstnancům bez rozdílu. Kdykoli se vyskytne problém, tak se řeší konstruktivně a v poklidu, nikdo se nemusí obávat se ozvat a projevit. Oceňuji akce pro zaměstnance.

Martina Ulmanová
Senior sales Manager
Martina Ulmanová

Na zaměstnání v této firmě si nejvíce vážím možnosti si práci rozvrhnout a naplánovat dle svého uvážení. Také oceňuji prostor a vybavení, které mi bylo poskytnuto, abych se mohl v oboru seberealizovat, dále rozvíjet a také zkoušet a zavádět různé inovace.

Lukáš Vlček
Security manager
Lukáš Vlček

Dlouhá léta jsem se pohyboval v sektoru automotive a tak vím, jak má vypadat správný facility servis. Užívám si profesionálního přístupu, vystupování a kontaktu s našimi zákazníky. Moderní zázemí, vstřícný kolektiv je obrovské plus. Mé motto je předávání zkušeností k úsporám zákazníka a maximální spokojenosti s odvedenou prací.

Martin Zavázal
Facility manager
Martin Zavázal

Na firmě je fajn to, že mne nikdo nebrzdí. Pokud mám zájem a přináším nové nápady, nikdo nebrání v jejich realizaci. Společnost je otevřená diskusím a novým ideám, jak dělat práci lépe. Fungujeme ve tvůrčím prostředí bez hranic. 

Mgr. Renata Remešová
Sales director (CSO)
Mgr. Renata Remešová

Pozice provozní v AZfacility mi umožňuje využívat mé silné stránky každý den. Vždy jsem vyhledávala dynamickou a pestrou pracovní náplň. Komunikace se zákazníky i zaměstnanci probíhá nejen v kanceláři, ale vyžaduje být v pohybu. Díky zázemí AZfacility mohu profesně růst v přátelském prostředí.

Yvona Tihelková
Operations manager division cleaning
Yvona Tihelková

Mé zaměstnání v AZfacility se mi líbí. Dlouhodobě zcela naplňuje mé představy o příjemném pracovním poměru. Oceňuji komunikaci ve firmě, která je na vysoké úrovni. Osobně si vážím lidského přístupu.

Daniel Kohout
Operator ARC (PCO)
Daniel Kohout
Jak žijeme v AZ-tku

Social hub