Nabídka volných míst

Buďte naší
součástí!

Jsme česká stabilní společnost s dlouholetou historií. Pracujeme s pozitivním nasazením a naším cílem je nejen poskytování kvalitních služeb v oblasti úklidu, bezpečnostní služeb a facility managementu. Také rozvoj vlastních členů a péče o firemní kulturu jsou pro nás důležité. Vážíme si svých klientů, ale i svých zaměstnanců.

Benefity

Zaměstnanecké
slevy

Smlouva na dobu neurčitou

Flexibilní pracovní doba

Proč pracovat u nás?

Nabízíme samostatnou a různorodou náplň práce, kde naplno využijete svůj obchodní potenciál. Nabízíme zázemí etablované společnosti v oboru, která dokáže ocenit nadstandardní pracovní výkon, profesní růst a rozvoj v dynamicky rostoucím segmentu služeb B2B a také velmi dobré platové podmínky. V neposlední řadě veškeré potřebné vybavení, zázemí centrály společnosti v Liberci, kanceláře v Hradci Králové, nebo Ústí nad Labem, notebook, mobil, po zaučení například služební automobil.

Najděte pozici, která vám bude vyhovovat

Aktuálně volné pozice

Nenašli jste co jste hledali?

Zanechte nám kontakt, ozveme se

  Životopis nebo motivační dopis

  Pravidelná školení

  Zvýšení hodnoty zaměstnance

  Kvalifikovaní a zkušení zaměstnanci jsou nezbytnou součástí úspěšné organizace. I my dbáme na osobní rozvoj našich zaměstnanců. Skrze interní školení a odborná vzdělávání zvyšujeme hodnotu svých zaměstnanců, kteří pak mohou kontinuálně v naší firmě růst.

  Představení firemní kultury

  Klíčoví zaměstnanci

  Jak žijeme v AZ-tku

  Social hub

  Osobní přístup a kontakt jsou pro nás základ

  Pojďme si napsat nebo zavolat