Správa budov

Technologie používané ve Facility
managementu

Facility management

Naše společnost používá moderní Facility Management Software pro veškeré činnosti spojené se správou budov – pasport nemovitosti, technologický pasport, řízení a plánování údržby, energetický management, reporting apod.

Při své činnosti využíváme centrální energetický management. Spravujeme a analyzujeme data ze snímačů spotřeby vody, elektrické energie, tepla a jiných veličin. Tímto způsobem máme zajištěný dohled nad technologiemi objektu, jsme tedy schopni technologie cíleně řídit a predikovat servisní zásahy.

Náš dispečink zajistí vzdálený dohled nad objektem, kontroluje technická vybavení, jako je vytápění, klimatizace, osvětlení, zabezpečovací systém, přístupový systém, obsluha vstupních bran apod.

Bezpečnostní služby

Technologie používané
v bezpečnostních službách

Pult centrální ochrany - PCO

Komunikátor

Používáme nejmenší komunikátor na trhu, který má zabudovanou sim kartu s automatickým přihlášením na operátora s nejlepším signálem. Umožňuje snadné napojení zabezpečovacích ústředen na PCO s možností jejich vzdáleného ovládání.

Monitorovací software

Naše nejnovější verze monitorovacího softwaru s napojením CCTV – sledování kamer z objektu v reálném čase s možností přehrání zpětného záznamu v případě poplachu.

PZTS a CCTV na míru

Individuální návrh bezpečnostního řešení pomocí elektronického zabezpečení a kamer, následná realizace dle potřeb zákazníka včetně vypracování technické dokumentace a podpory.

Montáže

Fyzická ostraha

Obchůzkový systém Active Track

Při obchůzkách používáme nejnovější aktivní obchůzkový systém – obchůzkový snímač a GPS sledování v jednom. Poskytuje okamžité informace o provedených obchůzkách a načtení kontrolních bodů. Ostraha má možnost se prostřednictvím snímače spojit
s libovolným předvoleným telefonním číslem, odeslat požadavek na zpětné zavolání, vyslat poplachovou informaci (PANIC) v případě ohrožení, odeslat SMS s přednastaveným textem s aktuálními souřadnicemi GPS, snímač také vysílá [UH1] poplach v případě pádu nebo nepřirozeně prudkého pohybu.

Moderní docházkové systémy

Naši strážní a recepční běžně používají nejmodernější docházkové, přístupové a rezervační systémy.

Úklidové služby

Technologie používané
v úklidových službách

Úklidové technologie

Naše společnost samozřejmě v maximální míře sleduje trendy a inovace v oblasti úklidových vozíků a podlahových mycích strojů. Tyto úklidové vozíky a stroje, i přes vysokou investici do jejich nákupu, šetří čas nám a peníze našim zákazníkům. Úklid velkých prostor díky nim nebyl nikdy rychlejší a efektivnější.

TENNANT T5

Čisticí stroj na podlahy s obsluhou za chůze a pohonem na baterii s nízkou hladinou hluku.

TENNANT T3

Výkonný čisticí stroj na podlahy konstruovaný pro průmyslové použití. Je velmi tichý, odolný a jednoduše ovladatelný s nepřekonatelnou silou sání.

TENNANT 5680

Mycí stroj na podlahy s chodící obsluhou a bateriovým pohonem. Je určen i pro velmi náročné průmyslové použití.

Mycí stroje s chodící obsluhou

Mycí stroje se sedící obsluhou

Podlahový čisticí stroj TENNANT T7

Mycí stroj ovládaný sedící obsluhou opatřen bateriovým pohonem.

Podlahový mycí stroje TENNANT T12

Vysoce efektivní stroj na mytí podlah, který je kompaktní a snadno ovladatelný.

Osobní přístup a kontakt jsou pro nás základ

Pojďme si napsat nebo zavolat