Úklidové služby

Nabízíme Vám komplexní úklidové služby jak pravidelné tak i jednorázové. Nabízíme průmyslové strojní čištění podlah, čištění technologických zařízení, mytí oken, čištění koberců, kolaudační úklidy apod. Sestavíme Vám úklidové služby na míru.
  

Pravidelný úklid firem

Nabízíme pravidelný i jednorázový úklid firem, poskytujeme úklid ve výrobních a skladovacích prostorách, průmyslu, obchodních centrech, zdravotních zařízeních, školách apod., naší vizitkou je pečlivost, odbornost a profesionalita.

Pravidelný úklid kanceláří

Zajišťujeme komplexní úklid kanceláří, kancelářských center, administrativních budov, v rámci úklidu kanceláří zajišťujeme také mytí nádobí, květinový servis, mytí skleněných příček atd., úklid kanceláří většinou probíhá ve večerních a nočních hodinách, tak aby nenarušil pracovní provoz zaměstnanců.

Čištění technologií, strojů a zařízení

Čištění výrobních linek a strojů, čištění osvětlení, čištění vzduchotechniky, čištění jeřábových drah, odprašnění  technologických zařízení.

Mytí oken, prosklených ploch, čištění žaluzií

Mytí oken, prosklených ploch, výloh, čištění světlíků, výškové práce, mytí prosklených ploch z lešení, nepřístupná místa z vysokozdvižných plošin, čištění vertikálních a horizontálních žaluzií.

Mytí oken a prosklených ploch

Mytí oken, prosklených ploch, výloh, čištění světlíků, výškové práce, mytí prosklených ploch z lešení, nepřístupná místa z vysokozdvižných plošin.

Mytí plášťů budov a fasád

Mytí plášťů budov (vnitřních i vnějších) a fasád.

Údržba podlahových ploch (impregnace, polymerace)

Nanášení plastových emulzí, polymerových a metalických vosků na PVC a linolea, vyplňovače pórů na dlažbu, impregnace dlažeb, krystalizace kamene.

Čištění koberců

Strojní čištění koberců extraktorem s elektrickým kartáčem, čištění koberců suchou cestou.

Kolaudační úklidy

Kolaudační úklidy po stavebních úpravách a malování, před kolaudační úklidy, úklid po rekonstrukcích.

Auditové úklidy

Zajišťujeme generální úklidy před audity, včetně zajištění výškových prací.

Dodávky hygienického materiálu

Zabýváme se prodejem a dodáním úklidových, hygienických a čisticích prostředků, např. tekutá mýdla, toaletní papíry, papírové utěrky, atd. včetně doplňování do jednotlivých zásobníků v budově  (v případě, že v objektu zajišťujeme pravidelný úklid ) nebo jako měsíční požadavek spotřeby hygienického materiálu do vašeho meziskladu.
 

Obchodní oddělení
Tel./Fax +420 487 953 609
Mobil:     +420 732 598 631
E-mail:   obchod@azfacility.cz