O nás

Naše společnosti AZfacility s.r.o., AZclean s.r.o., a AZservices CZ s.r.o. jsou významnými českými poskytovateli služeb pro komerční objekty, průmyslové podniky a kancelářská centra. Zaměřujeme se na poskytování komplexních i dílčích řešení, která jsou individuálně nastavena podle potřeb našich klientů.

Kromě řešení v oblasti facility managementu se naše společnosti prostřednictvím svých dceřiných společností specializují také na vlastní výkon jednotlivých facility služeb – jakými jsou úklidové služby, údržba venkovních ploch, bezpečnostní a recepční služby, podpůrné služby a v neposlední řadě zajišťujeme dodávky hygienických materiálů.

Široké portfolio služeb zabezpečujeme komplexně s využitím vlastních zdrojů jak personálních, tak také technických. Organizační struktura firem je nastavena na efektivním vedení jednotlivých poboček, které jsou na sobě provozně nezávislé.

Přesvědčte se i Vy…

Portfolio služeb je opravdu rozsáhlé

Správa budov

Správa budov

Zajistíme vám integraci služeb a činností z oblastí tvrdých (hard) i měkkých (soft) služeb. Naším cílem je posílit veškeré procesy, které v konečném důsledku pozitivně přispějí k ekonomickému růstu a celkovému úspěchu vaší organizace.
Více informací

Úklidové služby

Nabízíme Vám komplexní úklidové služby jak pravidelné tak i jednorázové. Nabízíme průmyslové strojní čištění podlah, čištění technologických zařízení, mytí oken, čištění koberců, kolaudační úklidy apod. Sestavíme Vám úklidové služby na míru.
Více informací

Úklidové služby
Údržba venkovních ploch

Údržba venkovních ploch

Zajišťujeme údržbu travnatých ploch a zeleně, strojní zametání komunikací, chodníků, parkovišť a příjezdových cest, zimní údržbu venkovních ploch.
Více informací

Bezpečnostní služby

Zajišťujeme komplexní bezpečnostní služby - fyzickou ostrahu objektů, recepční služby, PCO - Pult centrální ochrany, montáže elektronických systémů a bezpečnostní poradenství.
Více informací

Bezpečnostní služby
Podpůrné služby a administrativa

Podpůrné služby a administrativa

Poskytujeme i další podpůrné služby zejména Front i Back Office Support např. Informační servis, Poštovní služby, Skartovací služby, Správa a obsluha zasedacích místností apod.
Více informací

Hygienické materiály

Zabýváme se prodejem úklidových, hygienických a čisticích prostředků. Hygienický materiál jsme schopni Vám dodávat i samostatně bez zajištění úklidů, a to samotným doplňováním do jednotlivých zásobníků v budově nebo jako měsíční požadavek spotřeby hygienického materiálu do Vašeho meziskladu.
Více informací

Hygienické materiály

Certifikáty

Obdrželi jsme osvědčení o oborové certifikaci Facility Managementu.

certifikat

Jsme pojištěni

certifikat

Případná vzniklá škoda při výkonu služby na částku

30.000.000 Kč