Novinky

Čištění lakovny

Čištění lakovny

V měsíci dubnu 2019 jsme realizovali u našeho klienta zakázku na jednorázové čištění lakovny konkrétně lakovacích kabin. Využili jsme zkušenosti, kterou máme s tímto segmentem a provedli první generální čištění.

Zákazník byl s odvedenou prací velmi spokojen a byli jsme požádáni o zahrnutí čištění lakovacích kabin do pravidelného režimu....

celý článek

PF 2019

PF 2019

Děkujeme všem našim zákazníkům, dodavatelům a zaměstnancům za spolupráci v letošním roce a přejeme Vám příjemné prožití svátků vánočních a úspěšný nový rok 2019.

celý článek

Získání nové zakázky

Získání nové zakázky

Počátkem května tohoto roku jsme započali realizaci nové významné zakázky pro klienta, který se řadí mezi jednu z největších strojírenských firem v tuzemsku.

Jedná se o úklidovou plochu přes 30.000 m2. Realizace zakázky zahrnuje úklid kancelářských prostor, zázemí společnosti včetně šaten, sociálního zařízení a úklid výrobních prostor. Ve výběrovém řízení, které bylo vyhlášeno na podzim loňského roku, jsme uspěli i díky kladným referencím od ostatních zákazníků v ústeckém regionu.

celý článek

Sbírka POMOZTE DĚTEM

Sbírka POMOZTE DĚTEM

Jsme velmi rádi, že jsme se i v roce 2018 stali finančním partnerem projektu Pomozte dětem. Tato charitativní sbírka podporuje cenné projekty pomáhající ohroženým a znevýhodněným dětem. Již řadu let je naše společnost aktivní v oblasti společenské odpovědnosti v neziskovém sektoru. Toto partnerství je výsledkem naší strategie společensky zodpovědné firmy. Aktivně se zapojujeme do projektů tohoto typu a pořádáme sbírkové či dobrovolnické akce.

Pomáháme, pomozte i vy a podpořte tyto projekty s námi! Možností, jak přispět, je mnoho.

www.pomoztedetem.cz

celý článek

Otevření nové pobočky v Ústí nad Labem

Otevření nové pobočky v Ústí nad Labem

Naše společnost pokračuje ve svém strategickém plánu a otevřela další pobočku a to v krajském městě Ústí nad Labem. Věříme, že tento krok bude přínosem k posílení komunikace a operativy s našimi zákazníky a dále pomůže k snadnějšímu přístupu na zdejší trh. Nově nás najdete na adrese U Podjezdu 523/2, 140 07  Ústí nad Labem.

celý článek

PF 2018

PF 2018

Děkujeme všem našim zákazníkům, dodavatelům a zaměstnancům za spolupráci v letošním roce a přejeme Vám příjemné prožití svátků vánočních a úspěšný nový rok 2018.

celý článek

Podpořili jsme sbírku POMOZTE DĚTEM

Podpořili jsme sbírku POMOZTE DĚTEM

Naše dceřinná společnost AZservices CZ s.r.o. finančně podpořila sbírku POMOZTE DĚTEM. Tyto peníze putují na přímou práci s ohroženými a znevýhodněnými dětmi. Klíčové oblasti, které tato sbírka podporuje jsou:

  • Děti se zdravotním znevýhodněním
  • Děti se sociálním znevýhodněním
  • Děti v ohoržení, krizi

Jsme velice rádi, že jsme se mohli zúčastnit a podpořit projekt POMOZTE DĚTEM.

celý článek

Nová zakázka Yankee Candle

Nová zakázka Yankee Candle

Řada zákazníků naší společnosti se rozrostla o společnost Yankee Candle. Naše společnost vyhrála výběrové řízení na zajištění komplexního vnitřního a venkovního úklidu areálu včetně dodávek hygienických materiálů. Společnost Yankee Candle otevřela první zahraniční výrobní závod a pro obsluhu evropského trhu si vybrala průmyslovou zónu u města Most. Společnost Yankee Candle je předním světovým výrobcem prémiových svíček.

celý článek

PF 2017

PF 2017

Děkujeme našim zákazníkům za dobrou spolupráci v uplynulém roce a přejeme Vám příjemné prožití svátků vánočních a úspěšný nový rok.

celý článek

Významný zákazník společnost Microsoft

Významný zákazník společnost  Microsoft

S potěšením oznamujeme, že naše společnost AZfacility s.r.o. vyhrála výběrové řízení na zajištění úklidových a podpůrných služeb nové centrály společnosti Microsoft. Centrála společnosti Microsoft a společnosti Skype se nově nachází v budově Delta v areálu BB Centra v Praze.

celý článek

Novým zákazníkem AZcleanu je Třebechovická slévárna

Novým zákazníkem AZcleanu je Třebechovická slévárna

Mezi zákazníky společnosti AZclean se od počátku letošního roku zařadila Slévárna TSS, spol. s r. o. Firma sídlící v Třebechovicích pod Orebem se zaměřuje na výrobu modelů z polystyrenu, dřeva, hliníku, umělých a plastických hmot. Mezi její zákazníky se řadí české i zahraniční společnosti působící v automobilovém, potravinářském a zemědělském průmyslu.

celý článek

Novým klientem AZfacility je kartonážka DS Smith Packaging Czech Republik s.r.o.

Novým klientem AZfacility je kartonážka DS Smith Packaging Czech Republik s.r.o.

Od počátku března se mezi zákazníky AZfacility řadí DS Smith Packaging Czech Republik s.r.o., přední evropská společnost působící v oblasti obalových technologií. Kromě výrobního portfolia zahrnujícího transportní a spotřebitelské obaly, displeje a propagační obaly, uzpůsobené ochranné obaly a průmyslové obaly...

celý článek

PF 2016

PF 2016

Děkujeme našim zákazníkům za dobrou spolupráci v uplynulém roce a přejeme Vám příjemné prožití svátků vánočních a úspěšný nový rok.

a

a

celý článek

Naše ostraha odhalila krádeže ve výrobě

Naše ostraha odhalila krádeže ve výrobě

Díky profesionalitě a pozornosti pracovníků společnosti AZservices se podařilo u jednoho z našich klientů rozkrýt trestnou činnost vykazující známky hospodářské kriminality. Propracovaný systém vynášení výrobních komponentů, který dosahoval značných rozměrů, byl odhalen při výkonu služeb naší fyzické ostrahy objektů.

celý článek

AZclean působí v potravinářském průmyslu

AZclean působí v potravinářském průmyslu

Firmě AZclean se podařilo rozšířit portfolio svých zákazníků. Nově působí v potravinářském průmyslu, který s ohledem na svá specifika klade na kvalitu úklidového servisu ty nejvyšší nároky. Důraz na hygienu a čistotu prostředí je dán mimo jiné legislativními požadavky.  Od počátku listopadu letošního roku se mezi klienty AZcleanu zařadila společnost Ardagh Metal Packaging Czech Republic, s.r.o.

celý článek

AZclean v SUNNY CANADIAN INTERNATIONAL SCHOOL

AZclean v SUNNY CANADIAN INTERNATIONAL SCHOOL

Dne 31. srpna tohoto roku se otevřela nová moderní budova bilingvního gymnázia Sunny Canadian International School. Slavnostní zahájení proběhlo pod záštitou Velvyslanectví Kanady a Kanadské obchodní komory.

Škola a její majitelka nezahálí a vzhledem ke zvyšujícímu se počtu zájemců o studium na škole každým rokem rozšiřují třídy, kterých každoročně přibývá.

celý článek

Nová webová prezentace

Nová webová prezentace

Rozhodli jsme se spustit nové internetové stránky, které jsou v souladu s corporate identity naší společnosti AZfacility. Jedná se zejména o novou grafickou image a omlazení stránek, které neztratily nic na své přehlednosti a funkčnosti. Věříme, že s jejich novou podobou budou spokojeni všichni návštěvníci.

celý článek

Certifikáty

Obdrželi jsme osvědčení o oborové certifikaci Facility Managementu.

certifikat

Jsme pojištěni

certifikat

Případná vzniklá škoda při výkonu služby na částku

30.000.000 Kč